Aplikacja AVOCADO Shipping integrują systemy zarządzania przedsiębiorstwem ERP z systemami firm kurierskich i spedycyjnych.

SYSTEM ERP

(ang. enterprise resource planning) to system zarządzania zasobami przedsiębiorstwa, który gromadzi informacje związane z:

magazynowanie

księgowość, finanse

kontakt z klientem

zaopatrzenie

zarządzanie zasobami ludzkimi

sprzedaż

planowanie produkcji

Dzięki integracji firma korzystająca z usług jednego, jak i wielu spedytorów, może nadawać przesyłki bezpośrednio z systemu ERP, na którym pracuje i przekazywać informacje o statusie przesyłki do swojego systemu, a także do klienta. Dane pobierane są prosto z dokumentów handlowych i magazynowych.

INTEGRACJE Z AVOCADO SHIPPING I Z AVOCADO PACKING

Comarch ERP Optima
enova
Subiekt nexo
Subiekt GT

INTEGRACJE Z AVOCADO SHIPPING

SAP
Asseco WAPRO

Współpraca aplikacji AVOCADO Soft z systemem ERP/e-commerce odbywa się dwustronnie i jest w pełni zautomatyzowana. Z jednej strony aplikacja pobiera z systemu ERP informacje potrzebne do wysyłki i w trybie online przesyła je do wybranego spedytora. Z drugiej przekazuje i automatycznie zapisuje w systemie informację zwrotną, w postaci nr listu przewozowego oraz daty doręczenia przesyłki. Dzięki temu, cały proces realizacji zamówień można obsłużyć bezpośrednio w systemie – bez konieczności ciągłego logowania się na portalach firm kurierskich.