ODCZUJ RÓŻNICĘ DZIĘKI AVOCADO SOFT

AVOCADO Soft to modułowy system do obsługi przedsiębiorstwa. Z jego pomocą zoptymalizujesz procesy biznesowe zachodzące w Twojej firmie. Wybierz moduł, którego najbardziej potrzebujesz.

Dzięki odrębnym modułom możesz skorzystać z systemu na tych płaszczyznach, których potrzebujesz. AVOCADO Soft zapewnia zwiększenie ich efektywności dzięki dostosowaniu systemu do rzeczywistych procesów realizowanych w przedsiębiorstwie.

Aplikacje AVOCADO Soft od samego początku tworzone są na podstawie wymagań i oczekiwań klientów. Przez lata ich rozwoju zbudowaliśmy stabilne i elastyczne rozwiązania, dopasowane do potrzeb użytkowników.

ZAMÓW PREZENTACJĘ

    Zapoznałem/-am się ze zgodą o przetwarzaniu danych i ich administratorze

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany/-ana o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma YOSI.PL z siedzibą w Krakowie, ul. Woronicza 7a. Pełne informacje dotyczące ochrony danych osobowych znajdują się tutaj: klauzula informacyjna