ODCZUJ RÓŻNICĘ DZIĘKI AVOCADO SOFT

AVOCADO Soft to modułowy system wspierający zarządzanie logistyką w przedsiębiorstwie. Z jego pomocą zoptymalizujesz procesy zachodzące w magazynie Twojej firmy. Wybierz moduł, którego najbardziej potrzebujesz: Shipping – do automatyzacji nadawania przesyłek, Packing – WMS do zarządzania magazynem, eDocs – do automatyzacji wysyłek dokumentów, Jinni – do integracji tych aplikacji z systemami ERP, MES etc. Dodatkowo system wspiera także obsługę zwrotów i zarządzanie reklamacjami.

Dzięki odrębnym modułom możesz skorzystać z systemu na tych płaszczyznach, których potrzebujesz – magazyn, wysyłki, zwroty, komunikacja biuro-klient. AVOCADO Soft zapewnia optymalizację procesów, dzięki dostosowaniu systemu do rzeczywistych działań operacyjnych realizowanych w przedsiębiorstwie.

Aplikacje AVOCADO Soft od samego początku tworzone są na podstawie wymagań i oczekiwań klientów. Przez lata ich rozwoju zbudowaliśmy stabilne i elastyczne rozwiązania, dopasowane do potrzeb użytkowników.

ZAMÓW PREZENTACJĘ

    Zapoznałem/-am się ze zgodą o przetwarzaniu danych i ich administratorze

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany/-ana o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma YOSI.PL z siedzibą w Krakowie, ul. Woronicza 7a. Pełne informacje dotyczące ochrony danych osobowych znajdują się tutaj: klauzula informacyjna