DARMOWE MATERIAŁY Z BAZY WIEDZY AVOCADO Soft

W AVOCADO Soft wiemy, jak ważna jest bogata wiedza użytkowników o oprogramowaniu, z którego korzystają na co dzień. Dlatego zebraliśmy stworzone przez nas materiały: instrukcje, ebooki, webinaria i umieściliśmy je w jednym miejscu. Abyś mógł łatwo po nie sięgnąć!

Znajdziesz tu mnóstwo przydatnych informacji z zakresu logistyki magazynowania, wysyłek, automatyzacji procesów logistycznych w przedsiębiorstwie. Zapraszamy!

BLOG AVOCADO Soft

Publikacje i artykuły z zakresu logistyki magazynowania, e-commerce i nowości IT.

Ebooki AVOCADO Soft

Darmowe ebooki o systemie WMS, case studies z wdrożeń systemów, instrukcje obsługi aplikacji.

Webianry AVOCADO Soft

Nagrania webinarów, z których dowiesz się jak zoptymalizować pracę magazynu.

Zapisz się do newslettera AVOCADO Soft i otrzymuj raz w miesiącu dostęp do najświeższych materiałów, zaproszenia na eventy, webinaria i bądź na bieżąco z naszymi nowościami!

  • informacje o nowych artykułach na blogu
  • ebooki i inne obszerne treści o IT i logistyce
  • filmiki szkoleniowe i video na YouTube
  • najnowsze case studies

    Zapoznałem/-am się ze zgodą o przetwarzaniu danych i ich administratorze

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany/-ana o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma YOSI.PL z siedzibą w Krakowie, ul. Woronicza 7a. Pełne informacje dotyczące ochrony danych osobowych znajdują się tutaj: klauzula informacyjna