REFERENCJE

„Aplikacja AVOCADO Shipping znacząco usprawniła wysyłkę towarów z magazynu do naszej sieci dystrybucyjnej. Skróciliśmy dzięki temu czas obsługi każdego procesu nadawczego o kilka sekund, co pozwoliło zaoszczędzić mnóstwo czasu i pozytywnie wpłynęło na zadowolenie naszych klientów.”

Brubeck, Brubeck.pl

„Od kilku miesięcy korzystamy z aplikacji AVOCADO Shipping do obsługi zleceń dla firm kurierskich. Spośród wszystkich znanych nam aplikacji tego typu, zdecydowanie jest ona najlepsza na rynku. Mnogość konfiguracji i dostosowania do własnej specyfiki biznesu czynią ją bardzo użyteczną.”

Belmeb, Belmeb.pl

„Specjalizujemy się w sprzedaży wysyłkowej, dlatego sprawna integracja z firmami kurierskimi to podstawa. Rozwiązanie Shipping, które zostało wdrożone przez firmę YOSI.PL idealnie odpowiada naszym potrzebom. Specjaliści z firmy YOSI.PL dostosowali również oprogramowanie do naszych indywidualnych wymagań, co było dla nas bardzo ważne.”

Tendina.pl, Tendina.pl

„Nasi klienci wprowadzają swoje dane adresowe i my wykorzystujemy je automatycznie do przygotowywania listów przewozowych. Tym samym mamy zdecydowanie mniej pomyłek, a czas poświęcany na przygotowywanie wysyłek skrócił się o trzy czwarte.”

PPH Piast, PPH Piast

ZAUFALI NAM

Zobacz, jakie firmy korzystają z aplikacji AVOCADO Soft.

CASE STUDY