REFERENCJE

„Aplikacja AVOCADO Shipping znacząco usprawniła wysyłkę towarów z magazynu do naszej sieci dystrybucyjnej. Skróciliśmy dzięki temu czas obsługi każdego procesu nadawczego o kilka sekund, co pozwoliło zaoszczędzić mnóstwo czasu i pozytywnie wpłynęło na zadowolenie naszych klientów.”

Brubeck, Brubeck.pl

„Od kilku miesięcy korzystamy z aplikacji AVOCADO Shipping do obsługi zleceń dla firm kurierskich. Spośród wszystkich znanych nam aplikacji tego typu, zdecydowanie jest ona najlepsza na rynku. Mnogość konfiguracji i dostosowania do własnej specyfiki biznesu czynią ją bardzo użyteczną.”

Belmeb, Belmeb.pl

„Specjalizujemy się w sprzedaży wysyłkowej, dlatego sprawna integracja z firmami kurierskimi to podstawa. Rozwiązanie Shipping, idealnie odpowiada naszym potrzebom. Specjaliści z firmy YOSI.PL dostosowali również oprogramowanie do naszych indywidualnych wymagań, co było dla nas bardzo ważne.”

Tendina.pl, Tendina.pl

„Nasi klienci wprowadzają swoje dane adresowe i my wykorzystujemy je automatycznie do przygotowywania listów przewozowych. Tym samym mamy zdecydowanie mniej pomyłek, a czas poświęcany na przygotowywanie wysyłek skrócił się o trzy czwarte.”

PPH Piast, PPH Piast

„Dzięki wdrożeniu systemu AVOCADO Packing oraz dedykowanych rozszerzeń, zyskaliśmy kontrolę oraz przejrzystość magazynu. System pozwolił nam zautomatyzować pracę na naszych magazynach, co wpłynęło na przyspieszenie oraz usprawnienie wykonywanych operacji.”

AZ Transport-Logistyka, az-transport.poznan.pl

ZAUFALI NAM

Zobacz, jakie firmy korzystają z aplikacji AVOCADO Soft.

CASE STUDY

Przeczytaj więcej o naszych wdrożeniach w zakładce Case Study