Aplikacje AVOCADO Soft wspierają działania przedsiębiorstwa w zakresie procesów logistycznych. Są zintegrowane z systemami ERP, systemami e-commerce oraz systemami firm kurierskich i spedycyjnych. Otwarte są także na możliwości integracji z innymi systemami, z których korzystają przedsiębiorstwa (systemami do zarządzania magazynem WMS, do zarządzania produkcją MES etc.).

INTEGRACJE Z SYSTEMAMI ERP

Aplikacja AVOCADO Soft integruje systemy zarządzania przedsiębiorstwem (ERP) z systemami firm kurierskich i spedycyjnych. Dzięki temu, firma korzystająca z usług jednego, jak i wielu spedytorów, może nadawać przesyłki bezpośrednio z systemu, na którym pracuje i przekazywać informacje o statusie przesyłki do swojego systemu ERP a także do klienta. Dane pobierane są wprost z dokumentów handlowych i magazynowych.

Zobacz

INTEGRACJE Z E-COMMERCE

Aplikacja AVOCADO Soft wspiera funkcjonowanie e-sklepu łącząc platformę e-commerce lub serwis aukcyjny z systemami firm kurierskich. Innymi słowy, pobiera dane z Allegro, e-sklepu na platformie Prestashop, Magento czy Shoper. Numer listu przewozowego może być od razu przekazany do klienta. Tym samym, klient może śledzić losy swojej przesyłki na podstawie informacji pochodzących bezpośrednio ze sklepu. Powiadomienia o wysyłce dla Klienta przesyłane są automatycznie z systemu poprzez sms lub e-mail.

Zobacz

INTEGRACJE Z KURIERAMI I SPEDYTORAMI

Aplikacja AVOCADO Soft posiada integracje ze wszystkimi najważniejszymi firmami kurierskimi i operatorami logistycznymi a także z brokerami kurierskimi. Dzięki temu, nie ma potrzeby ręcznego wypisywania listów przewozowych, dane do nich są bowiem pobierane bezpośrednio z systemu ERP lub platformy e-commerce.

Zobacz