Aplikacja AVOCADO Shipping wspiera funkcjonowanie e-sklepu łącząc platformę e-commerce lub serwis aukcyjny z systemami firm kurierskich. Innymi słowy, pobiera dane z Allegro, e-sklepu na platformy Prestashop, Magento czy Shoper. Numer listu przewozowego może być od razu przekazany do klienta. Tym samym, klient może śledzić losy swojej przesyłki na podstawie informacji pochodzących bezpośrednio ze sklepu. Powiadomienia o wysyłce dla Klienta przesyłane są automatycznie z systemu poprzez sms lub e-mail.

Aktualna wersja aplikacji jest w pełni zintegrowana z najpopularniejszymi platformami e-commerce i serwisami aukcyjnymi.

Shoper to gotowe oprogramowanie, dedykowane sklepom internetowym, dostępne jako usługa SaaS. Jego działanie obejmuje całość procesu zakupowego, od przyjęcia złożonego zamówienia, poprzez jego wysyłkę, magazynowanie, aż po posprzedażową obsługę klienta.

Czytaj więcej

Największa internetowa platforma handlowa i aukcyjna w Polsce. Użytkownicy mogą licytować poszczególne produkty, ale też sprzedawać w konkretnie określonej cenie. Zdecydowana większość (ok 90%) korzysta głównie z tej drugiej opcji.

Czytaj więcej

Magento to oprogramowanie stworzone z myślą o sklepach internetowych, oparte na licencji Open Software License. Od 2020 roku rozwojem platformy zajmuje się Adobe. Magento, pomimo dużych wymagań systemowych, jest jednym z najczęściej wybieranych e-commercowych silników.

Czytaj więcej

Platforma stworzona dla e-commerce i podobnie, jak Magento, udostępniona na licencji Open Software License. Oprogramowanie posiada ponad 300 różnych funkcji i jest dedykowane głównie małym i średnim firmom.

Czytaj więcej

Sello to innowacyjny system wspierający sprzedaż na Allegro. To szeroko rozbudowane narzędzie obsługujące sprzedaż internetową na wszystkich jej etapach. Od przygotowania i wystawienia produktu, przez monitoring sprzedaży, aż po końcową obsługę procesu kupna-sprzedaży.

Czytaj więcej