Nasza publikacja nie tylko przeprowadzi Cię po wszystkich funkcjonalnościach systemu WMS AVOCADO Packing, ale znajdziesz w niej również mnóstwo konkretnych pytań wraz z odpowiedziami w oparciu o faktyczne przykłady.

Dowiesz się więcej o dodatkowych, uzupełniających rozwiązaniach współpracujących z aplikacją.

system wms jak działa

Szkoda czasu na ręczną obsługę magazynu!

Wdrożenie jakiegokolwiek nowego rozwiązania w danym przedsiębiorstwie potrafi wywołać obawy: finansowe, organizacyjne (związane z wieloma nowymi procesami), niechęć pracowników… A co dopiero gdy w grę wchodzi wdrożenie systemu WMS!

Dlatego pobierz swój darmowy egzemplarz i przekonaj się jakie funkcjonalności taki system ma. Stawiamy na praktyczne omówienie tematu, korzystając z rozterek jakie napływają często od naszych Klientów czy po prostu wszystkich obecnych w branży.

system wms poradnik

POBIERAM EBOOK

    Zapoznałem/-am się ze zgodą o przetwarzaniu danych i ich administratorze

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu pobrania e-booka oraz otrzymania wiadomości e-mail. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany/-ana o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma YOSI.PL z siedzibą w Krakowie, ul. Woronicza 7a. Pełne informacje dotyczące ochrony danych osobowych znajdują się tutaj: klauzula informacyjna