Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego niektóre firmy osiągają sukces w wdrożeniu systemu WMS, podczas gdy inne borykają się z problemami i opóźnieniami? Nierzadko klucz do sukcesu tkwi w doskonałej integracji systemu zarządzania magazynem (WMS) z systemem ERP. Właśnie dlatego organizujemy cykl darmowych warsztatów online, poświęconych integracji systemów WMS i ERP, a pierwsze wydarzenie z tego cyklu odbędzie się już 28.05.2024 i nosi tytuł: „Szybkie i efektywne wdrożenie systemu WMS dla Comarch ERP Optima„. To wyjątkowa okazja, aby zgłębić tajniki integracji systemów ERP i WMS, które są kluczowe dla skutecznego zarządzania magazynem.

Poznaj agendę pierwszych warsztatów:

  1. Integracja systemu zarządzania magazynem WMS i Comarch ERP Optima.
  2. Omówienie procesów na styku WMS i Comarch ERP Optima.
  3. Przykłady zastosowania rozwiązań u Klientów.
  4. Sesja Q&A.
comarch erp opitma system wms integracja
AVOCADO Packing system wms

Przygotuj się na warsztaty online pełne praktycznej wiedzy, inspirujących prezentacji oraz ciekawych przykładów z życia wziętych. To nie lada okazja, aby zgłębić tajniki szybkiego i efektywnego wdrożenia systemu WMS dla Comarch ERP Optima i uzyskać przewagę konkurencyjną dla Twojej firmy!

To dopiero początek! Kolejne wydarzenia z naszego cyklu poświęcone będą innym systemom ERP, takim jak Comarch XL, Subiekt czy Enova.

integracja comarch erp xl
integracja subiekt nexo
integracja enova system erp system wms

Do zobaczenia na warsztatach!