Już od kilku lat organizujemy w AVOCADO Soft webinaria z zakresu optymalizacji logistyki magazynowania. Wydarzenia te gromadzą zawsze liczną publiczność — do tej pory uczestniczyło w nich na żywo ponad pięciuset widzów, a kolejni mogli zapoznać się z materiałem także w nagraniach. Podczas webinarów pada zawsze mnóstwo pytań, pojawiają się także opisy sytuacji i problemów, na które widzowie napotykają w swoich magazynach. Nasze późniejsze powebinarowe rozmowy wykazują także, że wiele firm boryka się z podobnymi problemami i wyzwaniami w magazynach. Zachęceni faktem, że chętnie dzielicie się z nami tym co Was nurtuje i poszukujcie wsparcia w zakresie zarządzania magazynem, po raz pierwszy zorganizowaliśmy warsztaty logistyczne online.

21 września 2023 r. o 11.00 odbyły się warsztaty logistyczne „Inteligentny Magazyn”. Dziękujemy bardzo za aktywny udział w wydarzeniu!

Podczas warsztatów można było zadawać pytania, przedstawić wyzwania i problemy, z którymi spotykacie się w swoich magazynach. Nasi eksperci opowiedzieli o rozwiązaniach IT, które wspomagają zarządzanie magazynem, wpływają na efektywność i optymalizację pracy. Przedstawiono propozycje możliwych do wdrożenia rozwiązań usprawniających pracę w magazynie oraz przykłady quick-winów dla wybranych procesów.

Agenda warsztatów:

  • Cyfryzacja, automatyzacja czy cyfrowa transformacja? Co wybrać, na czym polegają różnice i co będzie najlepsze dla Twojego magazynu?
  • Krok do optymalizacji procesów magazynowych z wykorzystaniem narzędzi informatycznych — określenie obszarów wymagających usprawnienia i wąskich gardeł w zarządzaniu gospodarką magazynową
  • Praktyczne rozwiązania dla wybranych procesów magazynowych — przykłady wdrożenia automatyzacji operacji magazynowych i rozwiązań quick-win dla poprawy wydajności magazynu
  • W trakcie trwania warsztatów dyskusja z udziałem widzów.

Jeśli nie mieliście możliwości uczestniczyć w warsztatach lub chcielibyście wrócić do omawianych tematów, nic straconego!

Możecie obejrzeć nagranie tutaj