Szanowni Państwo!

W związku z wycofaniem się firmy Geis Parcel z polskiego rynku przesyłek kurierskich, uspokajamy wszystkich naszych Klientów, że fakt korzystania z aplikacji Shipping znacząco ułatwi Państwu zaadaptowanie firmy do nowych okoliczności. Rozpoczęcie korzystania z usług nowego spedytora i wdrożenie pracowników, odbędzie się prawie niezauważenie: wystarczy wybrać nowego dostawcę usług, a sposób nadawania przesyłek i interfejs aplikacji pozostanie taki sam.

Dla przypomnienia: z dniem 31 sierpnia br., Geis Parcel PL Sp. z.o.o. zakończy działalność operacyjną na rynku polskim. Spedycja (przesyłki paletowe) i transport drogowy, morski, lotniczy oraz logistyka kontraktowa, będą natomiast kontynuować swoją działalność w Polsce.
Dotychczasowi klienci Geis Parcel powinni do końca sierpnia dokonać wyboru nowego przewoźnika, z którym podpiszą umowę. Następnie należy skontaktować się z nami, celem dokonania zmian w aplikacji Shipping.

W YOSI.PL dołożymy wszelkich starań, aby w zaistniałej sytuacji, zmiany przebiegły możliwie jak najmniej problemowo. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego!

Całej ekipie Geis Parcel PL Sp. z o.o. dziękujemy za dwa lata współpracy w ramach integracji z naszą aplikacją Shipping! 🙂