Nie od dziś wiadomo, że sprzedaż usług transportowych i zdobywanie nowych Klientów staje się coraz trudniejsze. Trudno jest przekonać nowych Klientów do współpracy. Dodatkowo, branża TSL jest bardzo konkurencyjna. W tej sytuacji, wyróżnienie się z tłumu ofert innych firm transportowych i spedycyjnych jest niezwykle trudne. Jest jednak rozwiązanie, które w sposób pośredni może pomóc pozyskiwać nowych klientów.

Jak więc ulepszyć sprzedaż usług transportowych?

Rozwiązaniem dla specjalistów ds. sprzedaży/ Handlowców usług transportowych jest aplikacja – Shipping, która pomoże skuteczniej sprzedawać i pozyskiwać nowych klientów. To co wyróżnia aplikację Shipping, to szansa na całkowicie inne podejście do sprzedaży. Zamiast oferować samą usługę transportu, możemy zaproponować coś więcej – narzędzie do automatyzacji wysyłek – czyli coś, czego klient i tak potrzebuje, by móc się rozwijać. Innymi słowy, aplikacja Shipping może być asem w rękawie na wszelkie wątpliwości Klienta, a oferta z częściowej (sam transport), stanie się kompleksowa. Brzmi dobrze? Nie tylko brzmi – tak właśnie jest – a dowodów na to jest mnóstwo (nasze referencje).

Aplikacja Shipping w akcji!

Klient zlecający systematyczne transporty zazwyczaj jest już obsługiwany przez jakąś firmę transportową. Najpewniej nie chce jej zmieniać, ponieważ jest z nią związany partnerskimi relacjami, nie szuka nowych rozwiązań, gdyż boi się ewentualnych problemów i zmian.

Jak postępować w takiej sytuacji?

Przedstawiając ofertę swoich usług – z pewnością mocno zbliżoną do oferty konkurencji, warto zaproponować Klientowi kompatybilne rozwiązanie – aplikację Shipping, która skutecznie rozwiązuje szereg problemów związanych z automatyzacją wysyłek.

Przeznaczenie aplikacji

Aplikacja służy do automatycznego generowania listów przewozowych bezpośrednio z systemu ERP. Umożliwia błyskawiczne nadawanie paczek kurierskich oraz drukowanie etykiet dla dowolnych kurierów i spedytorów.

Co wyróżnia aplikację Shipping?

Integracje, integracje i jeszcze raz integracje – w porównaniu do innych rozwiązań dostępnych na polskim rynku, aplikacja Shipping nie ma sobie równych. Ilość integracji z systemami ERP oraz e-commerce, daje jej niepodważalną przewagę i jednocześnie uniwersalność zastosowania.

Integracje z systemami ERP dostępne w aplikacji Shipping:

Integracje ERP aplikacja Shipping

Integracje z e-commerce dostępne w aplikacji Shipping:

Integracje e-commerce Shipping

Dlaczego aplikacja zainteresuje Twojego klienta?

  • otrzyma dostęp do wszystkich kurierów i spedytorów w 1 miejscu – z poziomu 1 aplikacji uruchomionej w systemie, z którego korzysta na co dzień – ERP
  • wyeliminuje błędy w listach przewozowych
  • skróci czas potrzebny na przygotowanie przesyłek o 80%!!!
  • aplikacja jest bezproblemowa i prosta w obsłudze
  • aplikacja wysyła automatyczne powiadomienia SMS/email do klienta o wysyłce
  • aplikacja daje możliwość śledzenia statusów przesyłek bezpośrednio z poziomu aplikacji
  • aplikacja automatycznie drukuje etykiety

NASI KLIENCI

Klienci aplikacja Shipping

Przetestuj aplikację: tutaj

Sprawdź szczegóły na naszej stronie: tutaj

Skontaktuj się z naszym handlowcem: tutaj

Zadbany Klient, to lojalny Klient!