Nadszedł moment, w którym możemy z dumą ogłosić zmiany zachodzące w naszej firmie. Aplikacje, które do tej pory znaliście Państwo jako Y.Shipping, Packing, Y.eDokumenty oraz Y.Jinni od tej pory zyskują wspólną nazwę AVOCADO Soft.

 

Jest to zmiana wynikająca z potrzeby ukazania kompatybilności naszych aplikacji, które w naturalny sposób przeistoczyły się w jeden spójny system o charakterze modułowym. Każda z aplikacji może działać samodzielnie i być odrębnym narzędziem wspomagającym automatyzację procesów w przedsiębiorstwie na płaszczyznach, które potrzebują optymalizacji. AVOCADO Soft zapewnia zwiększenie ich efektywności dzięki dostosowaniu systemu do rzeczywistych procesów realizowanych w przedsiębiorstwie.

Dotychczasowe aplikacje zmieniają swoje logotypy i ikony, natomiast wszystkie funkcjonalności pozostają niezmienne i będą na bieżąco udoskonalane, co doceniają nasi Klienci. Decyzja o zmianach jest podyktowana rozwojem firmy i poszerzeniem zakresu działalności deweloperskiej na polu niezależnych aplikacji. Tworzymy nie tylko rozszerzenia dedykowane konkretnym programom, ale także nasze programy same w sobie stanowią pakiet gotowych narzędzi do wsparcia rozwoju biznesu. Postanowiliśmy to jednoznacznie zakomunikować szerszemu gronu, zbierając je wszystkie w system modułowy pod wspólną nazwą AVOCADO Soft.

Myśląc nad nową nazwą i logo dla całego systemu oraz jego kompleksową identyfikacją wizualną chcieliśmy pokazać świeżość, a jednocześnie uwzględnić aspekty techniczne. Postawiliśmy zatem na kontrast nazwy wskazującej na owoc w kontekście branży IT. Stąd prosta, nowoczesna czcionka w nazwie AVOCADO, nawiązująca do minimalistycznego interfejsu aplikacji w zestawieniu z kołami zębatymi symbolizującymi automatyzację procesów. W odniesieniu do naszej flagowej aplikacji Y.Shipping, od której wszystko się zaczęło postanowiliśmy pozostać przy jej kolorystyce, dlatego logo całego systemu oparte jest o kolor szary, żółty i grafitowy. Jednak każdy z modułów systemu ma też własny kolor, który odzwierciedla jego odrębność.

Zmiany będą widoczne w nazwach i logotypach aplikacji oraz ikonach. Nowy logotyp zacznie obowiązywać od marca 2019 r. i będzie sukcesywnie zastępował dotychczasowe loga: na panelach logowania do aplikacji i na ikonach, na naszych stron internetowych, portalach społecznościowych, dokumentacji aplikacji, ofertach oraz innych materiałach marketingowych.

Dla wygody naszych Klientów zmiany będą wprowadzane stopniowo, począwszy od logotypów i ikon aplikacji. Przypominamy, że aplikacje zachowają swój dotychczasowy interfejs i wszystkie funkcjonalności!

Więcej informacji uzyskacie Państwo pod nr tel. 12 345 02 56 lub adresem mailowym: marketing@avocadosoft.pl lub sprzedaz@avocadosoft.pl

Polecamy także nasze profile na social media:

Facebook – https://www.facebook.com/avocadosoftpl

LinkedIn –  linkedin.com/company/avocadosoftpl