System WMS – inwentaryzacja towarów

Inwentaryzacja magazynowanych przez nas towarów z pewnością nie należy do najprzyjemniejszych zadań, w szczególności jeśli jest wykonywana bez pomocy jakiegokolwiek systemu informatycznego. W zależności od ilości magazynowanych towarów, jest to dość żmudne zajęcie, które wymaga skupienia i skrupulatności od osoby dokonującej inwentaryzacji. Jednak pozostaje pytanie – czy można w jakiś sposób usprawnić cały ten proces?

Oczywiście, że tak! Czytając ten artykuł dowiesz się co zrobić, by tego dokonać.

Prosta i wygodna inwentaryzacja

Nasze autorskie rozwiązanie – system do zarządzania magazynem WMS AVOCADO Packing pomoże Ci zoptymalizować i skoordynować wszystkie procesy logistyczne w obrębie Twojej firmy. Oprogramowanie WMS Packing to także bardzo szybka i prosta inwentaryzacja zasobów magazynowych.

Nasz system WMS, dzięki odczytywaniu kodów kreskowych pojedynczych towarów lub całych paczek, pobiera wszystkie informacje na ich temat. System w błyskawiczny i bezbłędny sposób robi to, co człowiekowi zajęłoby dużo więcej czasu. Dzięki temu, wykonanie inwentaryzacji magazynowanych przez Ciebie towarów stanie się proste jak nigdy przedtem. Jedyne co musisz zrobić to za pomocą urządzenia z czytnikiem kodów kreskowych, zeskanować kody kreskowe towarów i (przy odpowiednich ustawieniach pozwolić), by system zliczył je za Ciebie (można także wprowadzić ilości ręcznie). Na koniec uzyskasz raport rozbieżności w formie CSV, który możesz zaimportować np. do pliku Excel.

system wms, magazyn, logistyka, oprogramowanie wms, program wms, wdrożenia systemów informatycznych

Po prawej możesz zobaczyć przygotowany przez nas krótki materiał video, w którym w bardzo przystępny i ciekawy sposób przedstawiliśmy, jak krok po kroku przebiega inwentaryzacja przy pomocy systemu WMS Packing.