System magazynowy WMS Packing – dlaczego warto?

System magazynowy WMS – wybór najlepszego oprogramowania dla firmy to nie lada wyzwanie. Na rynku dostępnych jest bardzo wielu dostawców systemów do zarządzania magazynem WMS. W obliczu tak dużego wyboru każdy może się poczuć odrobinę przytłoczony.

W tym artykule opowiemy Wam o tym, co wyróżnia nasze oprogramowanie WMS – AVOCADO Packing i dlaczego warto wdrożyć WMS Packing do swojego magazynu.

Optymalizacja komunikacji wewnątrz Twojej Firmy

system wms, magazyn, logistyka, oprogramowanie wms, program wms, wdrożenia systemów informatycznych

System WMS AVOCADO Packing posiada szeroki wachlarz funkcjonalności i w bardzo dużym stopniu usprawnia wszelkie procesy w obrębie Twojego magazynu. My jednak poszliśmy o krok dalej i usprawniliśmy również komunikację na linii Dział handlowy – Magazyn – Spedycja. Usprawnienie komunikacji wewnątrz firmy to podstawa. AVOCADO Packing daje możliwość reagowania na bieżąco na problemy z kompletacją i zmianami w poszczególnych zamówieniach. Magazyn może zgłaszać problemy w czasie rzeczywistym nie przerywając pracy.

W tym czasie informacja o zdarzeniu jest już dostępna w panelu zarządzania i można natychmiast przystąpić do kroków naprawczych. Bieżące komplikacje można podejrzeć w formie zdjęcia lub filmu, przeczytać ich opis i aktualny status zamówienia. Dzięki temu też dział handlowy może na bieżąco reagować na wypadek np. pogniecionego pudełka. Po zrealizowaniu zamówienia informację taką znajdziesz w systemie. Spedycja może doświadczyć błędów pracowników przy przepisywaniu danych, podaniu złych parametrów, braków w kwotach pobrań czy niewłaściwym ważeniu paczek. W systemie WMS Packing takich problemów nie ma, ponieważ wszystkie dane do etykiet pobierane są automatycznie.

System magazynowy WMS logistyka magazyn system WMS

Szeroki wybór spedytorów i kurierów

Kolejnym czynnikiem, który wyróżnia system WMS Packing jest liczba dostępnych spedytorów. Co dzięki temu zyskasz?

Ponad 20 różnych spedytorów to kolejny sposób, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom swoich klientów. Niezależnie od dostawcy jakiego wybierze Twój konsument – AVOCADO Packing daje Ci dostęp do wszystkich wiodących firm spedycyjnych. System WMS Packing zapewni Twojej firmie prawdziwą dowolność jeśli chodzi o wybór firmy kurierskiej. W ten sposób oprogramowanie WMS Packing umożliwi Ci dostosowanie się do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

system wms, magazyn, logistyka, oprogramowanie wms, program wms, wdrożenia systemów informatycznych

Pakiet AVOCADO Soft

Oprócz systemu WMS mamy w ofercie również inne systemy wspomagające pracę magazynu oraz procesy logistyczne w Twojej firmie. Cały pakiet AVOCADO obejmuje także Shipping – oprogramowanie do generowania listów przewozowych, eDocs – system odpowiedzialny za obieg e-dokumentów, D2D – system obejmujący serwis, a także Jinni – integrator, dzięki któremu połączysz ze sobą różne systemy. Skorzystanie z pełnej opieki AVOCADO Soft niewątpliwie zapewni Ci przewagę nad konkurencją. Zainteresowany? Porozmawiajmy!