Dynamiczny rozwój branży e-commerce i wyzwania, jakie stoją przed Klientami w zakresie logistyki, skłoniły nas do zorganizowania webinaru pod tytułem „Automatyzacja Logistyki e-Commerce. Chcieliśmy podzielić się z Wami naszą wiedzą i doświadczeniem, aby pomóc Wam w osiągnięciu sukcesu w świecie e-handlu.

Podczas webinaru poruszyliśmy wiele istotnych kwestii związanych z logistyką e-commerce. Rozmawialiśmy o nowym wymiarze branży e-commerce i aktualnych wyzwaniach, z którymi borykają się Klienci poruszający się w tej branży. Przedstawiliśmy także trendy w obszarze szybkich wysyłek i zwrotów, a także organizację procesów przyjęcia, wydania i wysyłki towarów. Omówiliśmy kluczowe funkcjonalności systemu WMS, a także temat integracji, kolektorów danych, czytników kodów i automatyki magazynowej. Jeśli nie mieliście okazji uczestniczyć w naszym webinarze, nie martwcie się – mamy dla Was nagranie, które możecie zobaczyć tutaj:

https://automatyzacja-logistyki-ecommerce.avocadosoft.pl/

Zachęcamy do obejrzenia nagrania i skontaktowania się z nami, jeśli macie jakieś pytania lub chcielibyście dowiedzieć się więcej o naszych usługach związanych z automatyzacją logistyki e-commerce.

Porozmawiaj z naszym konsultantem