Nowoczesny WMS (Warehouse Managment) System w Twoim magazynie

W dzisiejszych czasach dzięki implementacji odpowiedniego systemu do zarządzania magazynem (WMS – Warehouse Management System) każdy przedsiębiorca może zwiększyć zyski swojej firmy. Jednocześnie też podnosząc wydajność pracy magazynu. Podczas podejmowania decyzji o wdrożeniu systemu WMS na pewno będziesz zastanawiać się, czy jest on trudny w obsłudze.

W tym artykule odpowiemy na Twoje pytanie na podstawie oprogramowania, jakim jest WMS AVOCADO Packing.

Kto może obsługiwać program WMS Packing?

Jedną z najważniejszych zalet systemu WMS Packing jest intuicyjność i łatwość w obsłudze. Oznacza to, że absolutnie każdy może korzystać z naszego oprogramowania WMS, a przeszkolenie pracowników w dziedzinie obsługi programu WMS (Warehouse Management System) będzie trwało naprawdę krótko. Nasza aplikacja do zarządzania magazynem WMS Packing jest skonstruowana w sposób na tyle prosty, aby mogła być z łatwością obsługiwana przez osobę, która nie miała wcześniej do czynienia z tego typu programami. Ponadto, system WMS posiada bardzo przyjazną szatę graficzną, co dodatkowo uprzyjemnia korzystanie z aplikacji.

wms warehouse management system
wms warehouse management system - obsługa przyjęcia towaru

Po lewej stronie prezentujemy krótki wideoporadnik, dzięki któremu zobaczysz interfejs programu WMS AVOCADO Packing. Zapoznasz się także z jego funkcjonalnością. Całość trwa około półtorej minuty. Tutorial w prosty i ciekawy sposób obrazuje użytkowanie systemu WMS z poziomu panelu operatora. Zobacz, jak krok po kroku realizowany jest proces kompletacji zamówienia w wersji mobilnej oprogramowania WMS AVOCADO Packing!

Jak widzisz, obsługa naszego systemu do zarządzania magazynem (WMS – Warehouse Management System) nie jest wcale trudna. A wdrożenie go w magazynie niesie za sobą same korzyści. Zachęcamy do przeczytania reszty naszych artykułów. Dowiesz się więcej nie tylko na temat systemów WMS, ale też jak zarządzać swoim magazynem, aby zyskać przewagę nad konkurencją. Masz jakieś pytania? Chętnie odpowiemy!

Formularz kontaktowy

    Zapoznałem/-am się ze zgodą o przetwarzaniu danych i ich administratorze

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany/-ana o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma YOSI.PL z siedzibą w Krakowie, ul. Woronicza 7a. Pełne informacje dotyczące ochrony danych osobowych znajdują się tutaj: klauzula informacyjna