W ostatnim czasie nasz system AVOCADO Soft wzbogacił się o kilka nowych integracji w zakresie platform e-commerce i firm kurierskich. Z przyjemnością informujemy, że do grona systemów e-commerce, z którymi AVOCADO Soft jest zintegrowany, dołączyła już jakiś czas temu platforma Atomstore! Integracja ta umożliwia pobranie produktów, cen, zamówień, kontrahentów i zmodyfikowanych danych z systemu e-commerce Atomstore, a także zaktualizowanie produktów, stanów magazynowych i zamówień. Dzięki integracji pomiędzy systemami ERP, WMS i Atomstore możliwa jest pełna kontrola i swobodny przepływ danych, co istotnie ułatwia zarządzanie przedsiębiorstwem. Integracja została wykonana w odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów oraz rosnące zainteresowanie platformą Atomstore.

Ponadto, mamy nowe integracje w zakresie firm kurierskich i spedycyjnych. Od teraz w AVOCADO Soft dostępne są wysyłki za pomocą Dachser i Wysyłam z Erli  (a już niebawem dostępna będzie również integracja e-commerce Erli). W przypadku firmy Dachser możliwa jest wysyłka za pomocą jednego kliknięcia w AVOCADO Shipping, dzięki integracji z systemem ERP Twojej firmy. Dla użytkowników platformy Erli sporym ułatwieniem jest integracja z nową usługą kurierską – Wysyłam z Erli. Dzięki tej integracji sprzedaż i wysyłka towarów poprzez Erli staje się dużo łatwiejsza!

To jeszcze nie koniec! Pracujemy nad kolejnymi integracjami naszego systemu. Wkrótce dostępne będą integracje z platformami e-commerce takimi jak: Woocommerce, Erli, IdoSell.
Zobacz więcej naszych integracji tutaj!